212 konut ve 1143 iş yeri açık artırma ile satışta

tarafından
29
212 konut ve 1143 iş yeri açık artırma ile satışta

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 43 ilde 212 konut ile 17 ilde 143 iş yerini 11-12 Ekim 2023 tarihlerinde açık artırma yöntemiyle satacak.

Alıcılar, bu konut ve iş yerlerine %25 peşinat vererek ve 48 ay vadeli ödeme seçeneğiyle sahip olabilecekler.

Açık artırmalar, 11 Ekim 2023 Çarşamba ve 12 Ekim 2023 Perşembe günleri saat 10.30’da gerçekleşecek.

Açık artırmalar, TOKİ İstanbul Hizmet Binası ve Ankara The Green Park Hotel’de yapılmakla birlikte, ayrıca internet üzerinden (www.emlakmuzayede.com.tr) teklif verme imkanı da sunulacak.

Alıcılar, Afyonkarahisar, Adana, Aksaray, Ankara, Balıkesir, Batman, Bolu, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Eskişehir, Gümüşhane, Isparta, İstanbul, İzmir, Karabük, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kilis, Konya, Kocaeli, Kütahya, Malatya, Manisa, Mersin, Muş, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Samsun, Sakarya, Sivas, Siirt, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Uşak, Van ve Yozgat illerinde satışa sunulan konutlara yüzde 25 peşinat vererek ve 48 ay vadeyle sahip olabilecekler.

Ayrıca, Afyonkarahisar, Ankara, Balıkesir, Denizli, Elazığ, Giresun, İstanbul, Kahramanmaraş, Kars, Kastamonu, Kırşehir, Konya, Kütahya, Sakarya, Samsun, Tekirdağ ve Trabzon illerinde satışa sunulan iş yerleri de yüzde 25 peşinat ve 48 ay vadeyle alınabilecek.

Açık artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri Türkiye Halk Bankası AŞ ve T.C. Ziraat Bankası AŞ tarafından sunulacak. Başvurular ve teminatlar bu bankaların tüm şubeleri aracılığıyla kabul edilecek. Detaylı bilgilere “www.toki.gov.tr” ve “www.emlakmuzayede.com.tr” internet adreslerinden, ayrıca “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilir.

 

TOKİ Açık Arttırma Satış Listesi